O firmie

  • Doświadczenie

  • Solidność

  • Uczciwe ceny

  • Kontaktowość

W branży meblowej działamy od 1993r. Współpracujemy z projektantami otwartymi na nasze pomysły, dzięki temu spełniają one oczekiwania Klientów. Specjalizujemy się przede wszystkim w produkcji mebli na wymiar, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Najlepszą reklamą jest zadowolony klient, dlatego nasze starania idą w kierunku dobrego kontaktu z Klientem, aby nasze meble były wykonane zgodnie z Jego oczekiwaniami.

Siła argumentów za Meble Lux

Dysponujemy bogatą gamą wzorów i kolorów.
Nic nie ogranicza naszych mebli. Sztab ludzi i ich wyobraźnia jest w stanie spełnić każde, nawet najbardziej niesamowite pomysły. Dzięki bogatej gamie wzorów i kolorów, zarówno frontów jak i blatów każdy mebel będzie zgodny z projektem. Na życzenie możemy także wykonać fronty w innych grubościach. Każdy front ma wylakierowaną jedną powierzchnie oraz wszystkie krawędzie. Lewa strona frontu pokryta jest białym laminatem (istnieje możliwość wylakierowania lewej strony w macie lub na wysoki połysk w dowolnej innej kolorystyce).
Zapewniamy krótkie terminy realizacji.
Bardzo dobry kontakt jaki mamy z każdym Klientem skutkuje dotrzymaniem terminów realizacji poszczególnych etapów zamówienia. Znakomicie zaopatrzone zaplecze firmy nadąża za każdą potrzebą wynikającą z zamówienia.
Transport i pomiar gratis - do stu kilometrów od firmy.
Dla osób i firm znajdujących się w promieniu 100 kilometrów zapewniamy bezpłatny pomiar i transport mebli